Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls Online-Morrowind
 
 
#1
İlk piyasaya sürülüş tarihi 4 Nisan 2014 yılı olan The Elder Scrolls oyunu, Zenimax Online Studios tarafından geliştirilerek, piyasada yer almaktadır. PS4, Xbox one, Windows ve MAC için uyumlu olan oyunda, çeşitli geliştirmelerin olduğunu görebiliyoruz. The Elder Scrolls Online-Morrowind oyunu bir eklenti olarak piyasaya sürülmüştür. Temelde normal oyunun üzerine daha fazla seçenek, geliştirme ve düzeltmelerin olduğunu da söylemek mümkün. Detaylı incelemelerine bakıldığında oyunun genel mantığı ve konusu hakkında da bilgi sahibi olunabiliyor.
The Elder Scrolls Online-Morrowind Konusu ve İçeriği
Oyunun başlangıcı, uzun zaman sonra Vvardenfell toprakları üzerinden devam etmesidir. Yeni ve geliştirilmiş Warden sınıfının düzenlenmesi ve daha farklı PvP mod seçeneklerinin gelmesi, bize daha heyecanlı bir oyun deneyimini sunuyor. Morrowind, özel bir eklenti paketi olmasını etkileyici özellikleriyle vermektedir.
The Elder Scrolls Online-Morrowind, ilk oyuna girdiğinizde karakterimiz ile kendimizi denizin üzerindeki bir kayıkta bulunuyoruz. Bu kayıp Vvardenfell’e doğru hareket etmekle beraber, temelde gelişen olayların 700 yıl gerisinden geldiği de aktarılmaktadır. Heleki bu kadar önceki yıllara dönüş yapılmasıyla, tabiat bozulmamış ve çok daha etkileyici bir doğa unsurları da karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda doğanın içerisindeki hayvanlar dahil olmak üzere, karakterlerin grafik açısından kalitesi de oynayanlara iyi bir deneyim sağlamaktadır.
Temelde adada yer alan düşmanlarımız mekanik robotlardan oluşmakta ve bu konuda çok farklı robotlar, seviyelerine göre bize güçlük çıkartabiliyor. Tabi karakterimizin arkasında genelde olan kuyruk eklentisi ve oyundaki haritanın fantastik öğeler ile bezenmesi de, The Elder Scrolls Online-Morrowind’in kaliteli yaklaşımlarından bazılarını da oluşturuyor.
The Elder Scrolls Online-Morrowind Nasıl Yapıya Sahip
Genelde karakteriniz ile çeşitli yaratıklara karşı yaptığınız mücadeleler, büyü güçleri ve karanlık canavarlara kadar pek çok seçenek bulunuyor. Harita sürekli olarak geniş ve yeni alanların keşfedilmesine açıktır. Aynı zamanda farklı eşyalar toplayarak, bunların geliştirilmesine de ön ayak olmakta ve karakterinizi daha dinamik bir güce ulaştırabiliyorsunuz. Geliştirilebilir özelliğe sahip olan ve seviyeniz ile haritalara göre farklı yaratık güçlerine karşı mücadele yapabildiğiniz oyun modeli olduğunu da ekleyebiliriz. 
 Cevapla
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular
Yazar
  /  
Son Yorum
Yorumlar: 0
Okunma: 459
06-01-2017, Saat: 19:30
Son YorumSerk2

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 Opel Owners Forum
Tarih: 24-05-2018, Saat: 18:01
Theme © MyBB Themes