OYUNCU BİLGİSİ FORUM,OYUN FORUMU

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Microsoft Modern Klavye, Parmak İzi Tarayıcı İle Birlikte Geliyor!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gizli' Parmak İzi Tarayıcısı ile Microsoft Modern Klavye başladı. Peki Microsoft Modern Klavye'nin özellikleri neler? İşte ayrıntılar..
3516-650x315.jpg
Microsoft, Perşembe günü sessizce yeni bir klavye olan [color=rgba(0, 0, 0, 0)]Microsoft Modern Klavye[/color]'yi açıkladı. [color=rgba(0, 0, 0, 0)]129.99 $[/color] fiyat etiketli yeni Modern Klavye, şirketin ABD web sitesinde[color=rgba(0, 0, 0, 0)] "yakında çıkacak" [/color]olarak listelendi.

Klavyenin en göze çarpan kısmı, klavyedeki başka herhangi bir tuşa benzeyen parmak izi tarayıcısı ile birlikte gelmesidir. Klavye, alüminyum çerçeve ile geliyor ve Microsoft,[color=rgba(0, 0, 0, 0)] "en yüksek kalitede" [/color]spor yapmasını ve[color=rgba(0, 0, 0, 0)]"neredeyse yok edilemez"[/color] olduğunu iddia ediyor.

Modern Klavye, Windows 10 kullanıcılarının cihazlarında Windows Merhaba parmak izi kimlik doğrulamasını etkinleştirmelerini sağlar. Parmak izi tarayıcı, klavyenin sağ tarafındaki ikinci Windows tuşu üzerine yerleştirilmiştir ve Windows Merhaba'yı kullanarak sisteme veya herhangi bir web sitesinde oturum açmak için kullanılabilir.
Fingerprint Scanner ile Microsoft Modern Klavye çalışacak, Windows 8 ve üstü cihazlar, macOS 10.10.5 ve üstü cihazlar, Android 4.2 ve üzeri ve iOS 8 ve iOS 9 olacak. Kullanıcılar, cihazın Bluetooth 4.0 veya daha yeni bir sürümünü desteklemesi gerektiğinden emin olmalılar Microsoft Modern Klavyenin çalışması için.

Microsoft ayrıca, kullanıcıların Modern Klavyeyi kablosuz / kablolu arabirimi kullanarak seçmelerine izin verecek. 420.9x112.6x19.3mm ebatlarında ve yaklaşık 420 gram ağırlığında.

Kablosuz Microsoft Modern Klavye iki AAA alkalin şarj edilebilir pil ile çalışıyor. Microsoft tam şarjla 2 aya kadar bir pil ömrü talep ediyor. Redmond devi klavyede bir yıllık sınırlı garanti sunacak.